REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 5 czerwca 2026

Międzynarodowa akcja służb zakończona sukcesem

Służby chorwackie zatrzymały we wschodniej części tego kraju 33-letniego Polaka, który przewoził 17 migrantów z Bangladeszu i Indii (Fot. arch. BiOSG)

„Skoordynowana, międzynarodowa akcja funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej oraz służb chorwackich doprowadziła do zatrzymania na gorącym uczynku polskiego kuriera przewożącego w busie 17 cudzoziemców” – czytamy na stronie BiOSG.

21 kwietnia, dzięki informacjom przekazanym przez funkcjonariuszy Wydziału Operacyjno-Śledczego BiOSG oraz Komendy Głównej Straży Granicznej, służby chorwackie zatrzymały we wschodniej części tego kraju 33-letniego Polaka, który przewoził 17 migrantów z Bangladeszu i Indii. Cudzoziemcy zamierzali dotrzeć na zachód Europy. Dalsze czynności prowadzi chorwacka policja.

Udostępnij

FacebookTwitter