REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 4 października 2023

Został uratowany z grzęzawiska dzięki telefonicznej latarce

Policjanci uratowali mężczyznę, ponieważ zauważyli na leśnej polanie wiązkę światła. (Fot. Pixabay)

59-letni mężczyzna zgubił się w lesie w Jeżowem, a szukając drogi powrotnej do domu, utknął w grzęzawisku. Na szczęście, dzięki temu, że miał przy sobie naładowany telefon z funkcją latarki udało mu się zawiadomić policję, a potem wskazać gdzie się znajduje.

– Dyżurny niżańskiej komendy policji skierował patrol na interwencję dotyczącą mężczyzny, który zawiadomił, że zgubił się w lesie i wpadł w grzęzawisko. Policjanci udali się do miejscowości Jeżowe, gdzie rozpoczęli poszukiwania 59-latka – relacjonuje niżańska policja.

Liczyła się każda chwila, a kontakt telefoniczny z mężczyzną, który utknął w leśnym mokradle, był wyjątkowo trudna. Mundurowi przeczesali rozległy teren leśny. W pewnym momencie zauważyli na leśnej polanie niewielką wiązkę światła, którego źródło pochodziło z lampki telefonu komórkowego zaginionego.

Funkcjonariusze pomogli namierzonemu mężczyźnie wydostać się na stabilny grunt. Mieszkaniec gminy Jeżowe, po blisko dwóch godzinach od zgłoszenia, cały i zdrowy został przekazany pod opiekę rodziny.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Pierwsza strona papierowego wydania Super Nowości z 2 października 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin