Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 16 kwietnia 2024

Nastolatek na hulajnodze potrącony przez autobus w Rzeszowie. Trafił do szpitala

Napis Policja na radiowozie
(Fot. archiwum policji)

14-latek, który dzisiaj rano jechał hulajnogą ulicą Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie i został potrącony przez autobus MPK już wyszedł ze szpitala. Na szczęście był to jedynie drobny uraz łokcia.

Do zdarzenia doszło o godz. 7.40. Jak informuje policja, 43-letnia kierująca miejskim autobusem z powiatu rzeszowskiego, który jechał w kierunku alei Witosa, na skrzyżowaniu potrąciła 14-letniego chłopca. Poruszał się hulajnogą. Jechał po przejeździe dla rowerów. Nastolatek w wyniku kolizji odniósł obrażenia i został przewieziony do rzeszowskiego szpitala.

– W jakim stanie zdrowia jest 14-latek? – zapytaliśmy przedstawiciela szpitala przy ul. Lwowskiej, gdzie chłopiec został przetransportowany. 

– 14-latek wyszedł już ze szpitala i pojechał do domu  – poinformował nas Tomasz Warchoł, rzecznik prasowy Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. – Nic poważnego mu się nie stało. Miał niewielki uraz łokcia. W szpitalu został zaopatrzony ambulatoryjnie – dodał.

Jak informuje, asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej w Rzeszowie, okoliczności porannego zdarzenia są wyjaśniane. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin