REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 22 lutego 2024

Nie żyje Wojciech Tobiasz, rzecznik ropczyckiej policji

Wojciech Tobiasz zmarł nagle, w wieku 46 lat. (Fot. KPP Ropczyce)

W poniedziałek (28 bm.), o godz. 16, w kościele parafialnym w Nockowej odbędzie się pogrzeb Wojciecha Tobiasza, oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach. Zmarł nagle w piątek (25 bm.), miał 46 lat. Przyczyn jego zgonu nie podano.

Śp. Wojciech Tobiasz był policjantem przez ostatnie 11 lat swego życia. Od 2017 r. pełnił funkcję oficera prasowego KPP w Ropczycach. W tym czasie dał się poznać jako rzeczowy, komunikatywny i rzetelny funkcjonariusz, a także pomocny i życzliwy człowiek. Jako dzielnicowy był  bardzo zaangażowany w pomoc lokalnej społeczności.

Smutną wiadomość o śmierci rzecznika przekazała Komenda Wojewódzka Policji.

– Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom zmarłego składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia. Cześć Jego Pamięci – napisali podkarpaccy mundurowi.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin