
Czy macie w domu niepotrzebne ubrania, buty, firanki, czy pościel które tylko zajmują Wam miejsce? Jeśli tak to mamy dla Was dobrą wiadomość! W dniach 11 do 15 maja ekipa Miejskiego Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie, będzie je odbierać w różnych częściach miasta.
Gdzie zaplanowano odbiór śmieci? W jakich dniach i godzinach? Tego wszystkiego dowiecie się z poniższej grafiki

