REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 18 lipca 2024

Parada Mikołajów już w niedzielę przejedzie przez Tarnobrzeg

Dwóch Świętych Mikołajów siedzi na motocyklach.
Parada Mikołajów od dwóch dekad przyciąga na tarnobrzeski rynek tysiące mieszkańców z całego regionu. (Fot. Bogdan Myśliwiec)

3 grudnia ulicami Tarnobrzega przejedzie XX Parada Mikołajów. Wydarzenie co roku przyciąga tysiące mieszkańców regionu i wszystko wskazuje na to, że tym razem odbędzie się w iście zimowej scenerii.

– Zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na plac Bartosza Głowackiego już w najbliższą niedzielę. Zachęcamy do przyniesienia własnoręcznie wykonanego rysunku świątecznego, a w zamian Święty Mikołaj i jego pomocnicy podarują słodką niespodziankę – zachęcają organizatorzy ze Stowarzyszenia Esteka.

Radosne wydarzenie rozpocznie się na tarnobrzeskim Rynku już o godz. 10 świątecznym muzykowaniem. Na godz. 11 zaplanowano licytację stroików świątecznych, które wykonali przedstawiciele tarnobrzeskich przedszkoli i szkół oraz choinek. W tym czasie odbędzie się także świąteczna loteria.

Około godz. 12:30 na Rynek dotrze kawalkada pojazdów wszelakich, której głównymi bohaterami będą mali, duzi, grubi i chudzi Mikołaje. W tej części imprezy rozdawane będą słodkie prezenty za świąteczny rysunek. Nadal trwać też będą licytacje.

Przypominamy, że start kolumny pojazdów z Mikołajami z os. Mokrzyszów (ul. Leśna 3) nastąpi o godzinie 11:15.

Zebrane podczas XX Parady Mikołajów pieniądze zostaną przekazane na wsparcie rehabilitacji dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin