REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Pobicie przed restauracją w Tarnobrzegu. Jeden z mężczyzn stracił przytomność

Grupa mężczyzn bije się przed restauracją w tarnobrzegu
Pobicie przed jedną z tarnobrzeskich restauracji zarejestrowały kamery monitoringu. (Fot. KMP w Tarnobrzegu)

Trzej mężczyźni z gminy Grębów pobili czterech mieszkańców Tarnobrzega. Awantura rozpoczęła się w restauracyjnej toalecie, a zakończyła przed lokalem. Bójkę zarejestrowała kamera monitoringu.

– Dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o szarpaninie i agresywnym zachowaniu z udziałem dwóch grup młodych mężczyzn. Do zdarzenia doszło w nocy, 26 listopada br.  przed restauracją przy ul. Wiejskiej, na tarnobrzeskim osiedlu Dzików – informuje podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy tarnobrzeskiej policji.

Awantura, w której udział brało kilku mężczyzn, rozpoczęła się w jednej z toalet w lokalu. Następnie młodzi ludzie wyszli na zewnątrz i zaczęli się wzajemnie szarpać, zadając sobie ciosy rękami oraz kopać. W pewnym momencie jeden z mężczyzn, w wyniku uderzenia, upadł na chodnik i stracił przytomność.

Bójka trwała kilka minut, po czym sprawcy uciekli. Młody mężczyzna trafił do szpitala.

– Policjanci, którzy pracowali na miejscu przestępstwa, ustalili jego przebieg. Jeden z mężczyzn miał zaczepiać klientów restauracji. Śledczy sprawdzili monitoring oraz ustalili świadków. Dzięki temu udało się ustalić ich tożsamość – informuje policjantka.

Okazali się nimi trzej mieszkańcy gminy Grębów, w wieku 20 – 22 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do aresztu. Usłyszeli zarzut pobicia czterech mieszkańców Tarnobrzega. Do wszystkiego się przyznali.

Prokurator Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji połączony z zakazem zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonymi. Za popełnione przestępstwo mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin