Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 18 maja 2024

Podczas legitymowania z portfela wypadły narkotyki

Narkotyki, które wypadły podczas przeszukania
Gdy policjanci poprosili o dokumenty, z portfela wypadły też narkotyki. (Fot. archiwum policji)

Do trzech lat więzienia grozi 35-latkowi z gminy Laszki, który miał w portfelu mefedron. Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu zatrzymali go przy legitymowaniu. Gdy szukał dowodu osobistego w portfelu, wypadł mu z niego ten narkotyk.

Kilka dni temu dzielnicowi z jarosławskiej komendy zostali skierowani przez dyżurnego na interwencję, na ul. Wróblewskiego w Jarosławiu. Zastali tam mężczyznę i gdy poprosili go o dowód osobisty, sięgnął po portfel, a stamtąd wypadł mu woreczek. W nim znajdowała się krystaliczna substancja.

Mężczyzna oświadczył, że jest to narkotyk. Jego słowa potwierdził policyjny tester, który wykazał, że krystaliczna substancja to mefedron. 35-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin