REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 20 lipca 2024

Poszukiwany listem gończym… schował się za piecem

(Fot. archiwum policji)

Syna nie ma w domu – oświadczyli policjantom rodzice 23-latka z gminy Laszki, który był poszukiwany listem gończym. Dodali, że w ostatnim okresie nie mieli z nim kontaktu.

Jednak mundurowi nie do końca uwierzyli bliskim mężczyzny. Postanowili przeszukać dom i weszli do kotłowni, a tam zauważyli za piecem opałowym poszukiwanego 23-latka. Młody człowiek ukrył się tam, chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej za popełnione przestępstwa.

Sąd Rejonowy w Jarosławiu wydał za nim list gończy i teraz mężczyzna spędzi w więzieniu 11 lat. Mieszkaniec gminy Laszki został doprowadzony do policyjnego aresztu, a stamtąd trafił do zakładu karnego. 23-latek poszukiwany był za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem alkoholu i za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin