Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 25 maja 2024

Skatowane niemowlę w szpitalu w Rzeszowie. Miało połamane nóżki i rączkę

Nadia trafiła do rzeszowskiego szpitala z licznymi śladami pobicia. (Fot. pixabay)

Czteromiesięczna Nadia ze śladami pobicia trafiła do szpitala w Rzeszowie. miała liczne obrażenia: dwie złamane nóżki i rączkę. Lekarze widząc w jakim stanie jest dziewczynka zawiadomili policję. Rodzice dziecka są już w areszcie. Grozi im do 8 lat więzienia.

– Policjanci dostali sygnał ze szpitala w Rzeszowie, gdzie w czwartek, 19 października, późnym wieczorem przywieziono dziecko. Informacja dotyczyła tego, że w placówce jest czteromiesięczna dziewczynka, która nosi ślady znęcania się. Jej rodzice są mieszkańcami powiatu jasielskiego – przyznał Super Nowościom w niedzielę  młodszy aspirant Daniel Lelko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Rodzice dziewczynki trafili do aresztu

Dodał też, że rodzice dziewczynki zostali aresztowani na 3 miesiące. Stało się to na wniosek jasielskiej prokuratury, która przedstawiła rodzicom zarzuty znęcania się nad dziewczynką. W sobotę, 21 października, Sąd Rejonowy w Jaśle tymczasowo aresztował 25-letniego Artura K. i 20-letnią Magdalenę K.

 Z tego co udało się nam ustalić dramat Nadii rozgrywał się w podjasielskiej wsi Łubno Opace, w gminie Tarnowiec. Gdy policjanci dotarli do szpitala przy Nadii była jej matka, 20-letnia Magdalena K. Policjanci od razu ją zatrzymali.

Gdy prokuratorzy zobaczyli zdjęcia Nadii z dokumentacji medycznej, natychmiast zdecydowali by zatrzymać również ojca, 25-letniego Artura K., który ukrywał się przed policjantami. Wpadł w ich ręce w piątek w nocy w Rzeszowie. Obojgu rodzicom Nadii postawiono zarzuty znęcania się nad córeczką. Grozi im do 8 lat więzienia.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin