Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

Śmiertelne porażenie prądem. Nie żyje 66-letni mężczyzna

Ratownicy medyczni w akcji
Medycy długo walczyli o życie 66-latka.  Niestety, bezskutecznie. (Fot. archiwum/zdjęcie poglądowe)

W Weryni, koło Kolbuszowej, doszło do tragedii. 66-letni mężczyzna został porażony prądem podczas prac domowych. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Dramat rozegrał się w środę, ok. godz. 8, na jednej z prywatnych posesji. Starszy mężczyzna korzystał z urządzenia elektrycznego, prawdopodobnie była to spawarka.

Do Weryni pojechało kilka zastępów strażackich oraz karetka pogotowia ratunkowego. Medycy długo walczyli o życie 66-latka.  Niestety, bezskutecznie. Przeprowadzono oględziny miejsca tragedii. Mają one ustalić okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

– Potwierdzamy że w Weryni doszło do porażenia prądem, że było ono ze skutkiem śmiertelnym. Więcej na ten temat będziemy mogli powiedzieć jednak, kiedy będziemy mieli wyniki działań z udziałem prokuratora na miejscu zdarzenia – powiedziała nam Jolanta Skubisz Tęcza, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin