Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 14 kwietnia 2024

Uderzył w bariery na S19 i uciekł. Ale zgubił zderzak z rejestracją

Kierowca uciekła z miejsca kolizji. Nie zorientował się jednak, że zgubił zderzak z rejestracją, po której został szybko zidentyfikowany. (Fot. KPP w Nisku)

Policjanci namierzyli właściciela pojazdu, który na drodze S19 w Nisku, wjechał w bariery energochłonne, uszkodził je i uciekł. Nie było to trudne, bo na miejscu zdarzenia znaleźli zderzak z tablicą rejestracyjną.

Policjanci z Niska interweniowali na miejscu uszkodzenia barier energochłonnych, do jakiego doszło na drodze S19. Z otrzymanych informacji wynikało, że kierowca osobówki, który wjechał w bariery odjechał z miejsca zdarzenia.

– Kiedy mundurowi dotarli na miejsce okazało się, że uszkodzeniu uległa część barierki dzielącej pasy jezdni. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem zjechał z drogi i uderzył w metalowe elementy. Tuż obok miejsca, w którym doszło do uszkodzenia barier, funkcjonariusze znaleźli przedni zderzak pojazdu osobowego wraz z tablicą rejestracyjną. Zderzak został zabezpieczony, a mundurowi ustalili właściciela „zguby” – informuje niżańska Policja.

56-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego przyznał, że w ubiegły piątek, jadąc drogą S19 w Nisku, stracił panowanie nad pojazdem, a po uderzeniu w bariery energochłonne odjechał z miejsca zdarzenia. Za to, że spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dostał mandat.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin