REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 29 maja 2024

Utrudnienia w ruchu. W środę protest rolników w powiecie mieleckim

Fot. Podkarpacka Policja

W środę (10 kwietnia) mieszkańcy powiatu mieleckiego muszą być przygotowani na planowany protest rolników. Utrudnienia wystąpią na kilku trasach, gdzie całkowicie zablokowane zostaną drogi. Policjanci będą w tym czasie dbać o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Pamiętajmy, aby zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów.

Planowany protest ma rozpocząć się w godzinach rannych. Może przynieść duże utrudnienia na drogach miasta i powiatu mieleckiego. Wyruszając w drogę, powinniśmy uwzględnić dłuższy niż zwykle czas dojazdu, albo znaleźć drogi alternatywne.

Zablokowane będą

Protest rolników polegał będzie na całkowitej blokadzie dróg: most na rzece Wisłoka w miejscowości Rzędzianowice – droga woj. nr 984, w godz. 7-18 – droga w kierunku Mielec – Tarnów – Mielec; most na rzece Wisłoka, w miejscowości Wola Mielecka – droga powiatowa w godz. 8-18 – droga w kierunku Mielec – Tarnów – Mielec; rondo w Mielcu na ul. Wolności – skrzyżowanie dróg woj. nr 985 z 875, w godz. 7-18 – droga w kierunku Mielec – Kolbuszowa – Rzeszów – Kolbuszowa – Mielec, Tarnobrzeg – Mielec – Dębica – Mielec – Tarnobrzeg.

Policja poleca objazdy

Mając na uwadze zaplanowane blokady dróg, mieleccy policjanci zalecają następujące warianty objazdów: dla pojazdów osobowych i ciężarowych najbardziej zalecanym objazdem do Tarnowa jak i do Rzeszowa jest droga wojewódzka nr 985 w kierunku Dębicy i autostrada A-4.

Na trasie Mielec – Tarnów – Mielec dla pojazdów osobowych przez mosty na rzece Wisłoka w miejscowości Przecław na drodze powiatowej nr 1175R, w miejscowości Gawłuszowice na drodze woj. nr 982 i miejscowości Sadkowa Góra na drodze woj. 764. Na trasie Mielec – Tarnów – Mielec dla pojazdów ciężarowych przez mosty na rzece Wisłoka w miejscowości Przecław na drodze powiatowej nr 1175R i miejscowości Sadkowa Góra na drodze woj. 764.

Na trasie Mielec – Kolbuszowa – Rzeszów – Kolbuszowa – Mielec dla pojazdów osobowych przez miejscowości Przyłęk – Ostrowy Tuszowskie – Szydłowiec – Mielec, oraz Kolbuszowa – Niwiska – Tuszyma – Mielec. Na trasie Mielec – Kolbuszowa – Rzeszów – Kolbuszowa – Mielec dla pojazdów ciężarowych przez miejscowości Kolbuszowa – Niwiska – Tuszyma – Mielec oraz drogą krajową nr 9 – Nagnajów – droga woj. 985 Baranów Sandomierski – Mielec. Na trasie Tarnobrzeg – Mielec – Dębica – Mielec – Tarnobrzeg – pojazdy będą kierowane drogą powiatową nr 1161 R przez Mielec ul. Wojsławską – Sienkiewicza i miejscowościami Chorzelów – Tuszów Narodowy – Jaślany.

Policjanci tam będą

Policjanci będą w tym czasie dbać o bezpieczeństwo kierujących, mieszkańców jak i samych protestujących. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów. Apelują do wszystkich użytkowników dróg o zrozumienie oraz cierpliwość.

Policja przygotowała mapkę z lokalizacją utrudnień oraz zalecanych objazdów.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin