REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 23 lutego 2024

W piątek protest rolników. Sprawdź, gdzie mogą wystąpić utrudnienia w ruchu

W tych miejscach mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym, związane z piątkowym protestem rolników. Mapa aktualizowana jest na bieżąco (Fot. Google Maps)

Na piątek (9 lutego) NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” zapowiedział ogólnopolski protest. W związku z tym, możliwe będą utrudnienia w ruchu.

Do rolniczej „Solidarności” dołączą gospodarze, zrzeszeni w innych rolniczych organizacji, w tym Podkarpacka Oszukana Wieś, która z końcem minionego roku czasowo zawiesiła własny protest na drodze dojazdowej do przejścia granicznego w Medyce.

Na terenie Podkarpacia organizatorzy zaplanowali blokady dróg w kilku miejscach: ciągniki rolnicze pojawią się w m.in. Przeworsku na zjeździe z autostrady w rejonie Węzła Gorliczyna, także w Leżajsku w okolicach drogi krajowej 77, w Sędziszowie Młp. Będzie można się na nie natknąć na drodze krajowej nr 94, protest wróci na DK nr 28 w Leżajsku. Szturmu ciągników na Rzeszów nie należy się spodziewać.

Na podkarpackich drogach i przed Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie manifestacje rolnicze mają potrwać od godz. 10. do ok. 14.  

  • Więcej o piątkowych protestach przeczytasz tu

Aktualizowaną na bieżąco mapę z miejscami planowanych protestów można znaleźć tutaj

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin