REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 21 września 2023

W stawie w Zasowie znaleziono ciało 27-letniego mężczyzny

Zwłoki 27-letniego mieszkańca gminy Żyraków znaleźli policjanci z Dębicy. (Fot. archiwum policji)

Dębiccy policjanci znaleźli w zbiorniku wodnym w Zasowie zwłoki 27-latka z gminy Żyraków. Mężczyzna był poszukiwany i jego zaginięcie zgłosiła rodzina.

W niedzielę po południu wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja zaczęła go szukać i znalazła go martwego.

– We wtorek, 27 czerwca, około godziny 1 .30 w stawie w Zasowie znaleziono zwłoki mężczyzny z miejscowości Mokre – mówi asp. sztab. Jacek Bator, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. – W poniedziałek rodzina zgłosiła policji, że zaginął. Lekarz nie stwierdził udziału osób trzecich w śmierci mężczyzny. Ciało nie nosiło śladów przemocy. Jednak prokurator zarządził sekcję zwłok i jej wyniki dadzą odpowiedź na pytanie, co było przyczyną śmierci.

To druga ofiara wody w tym sezonie na Podkarpaciu. W miniony czwartek w nowym kąpielisku w Czarnej Sędziszowskiej 49-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Okładka (jedynka) dziennika Super Nowości wydanie 20 - 21 września 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin