Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 4 marca 2024

W Tarnobrzegu uzbierali blisko 170 tys. zł na WOŚP

169 298,89 zł – taką kwotę zebrano podczas niedzielnego finału WOŚP w Tarnobrzegu (Fot. Bogdan Myśliwiec)

Tarnobrzeski sztab WOŚP poinformował, że po zliczeniu wszystkich orkiestrowych puszek, z którymi wolontariusze krążyli dzielnie podczas 32. finału, udało się zebrać 169 298,89 zł. Kwota ta jest porównywalna do ubiegłorocznej.

Popołudniowy program WOŚP przyciągnął na tarnobrzeski Rynek setki mieszkańców. Nie zabrakło chętnych do podziwiania pokazów strażaków, długa kolejka ustawiła się do loterii fantowej, sporo było także szczodrych uczestników licytacji, którą tradycyjnie poprowadził prezydent Dariusz Bożek. Po nich, atmosferę na placu Bartosza Głowackiego rozgrzał Norbi. Do jego największych hitów publiczność bawiła się przez kilkadziesiąt minut.

Fot. Bogdan Myśliwiec

Tarnobrzeski sztab WOŚP przypomina, że  na aukcjach internetowych jeszcze przez kilka dni można kupić ofiarowane przez darczyńców przedmioty i pomnożyć zgromadzone przez wolontariuszy środki.

Fot. Bogdan Myśliwiec
Fot. Bogdan Myśliwiec
Fot. Bogdan Myśliwiec
Fot. Bogdan Myśliwiec

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin