Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 15 kwietnia 2024

Wjechała w ogrodzenia, trafiła do szpitala. Prawo jazdy miała od niedawna

Zdjęcie z miejsca zdarzenia (Fot. Policja)

Niedostosowanie prędkości, było przyczyną porannego zdarzenia, do jakiego doszło w Trzcianie. Świeżo upieczona kierująca straciła panowanie nad swoim pojazdem i wjechała w ogrodzenie. 18-latka z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci apelują o bezpieczną i zgodną z przepisami jazdę.

O tym zdarzeniu dyżurny miejski został powiadomiony przed godz. 8.30. Policjanci ruchu drogowego, który pojechali na miejsce, ustalili jego wstępne przyczyny.

– 18-letnia kierująca hondą, nie dostosowała prędkości i na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w ogrodzenie posesji. Kobieta z obrażeniami została przewieziona do szpitala – informuje podkarpacka policja.

Mundurowi ustalili, że mieszkanka powiatu rzeszowskiego była świeżo upieczonym kierowcą. Uprawnienia uzyskała końcem stycznia.

W chwili zdarzenia była trzeźwa.

Źródło: Podkarpacka Policja

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin