REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Wpadł na zielonej granicy, bo chciał dotrzeć do byłej żony

43-latek trafił do aresztu, o jego dalszym losie zdecyduje sąd. (Fot. Straż graniczna)

Strażnicy graniczni z placówki w Horyńcu Zdroju na zielonej granicy natknęli się na ślady. Ktoś ją przekroczył, szedł w kierunku Ukrainy.

Po wspólnej akcji z ukraińskimi pogranicznikami udało się zatrzymać 43-letniego Polaka. Okazało się, że jest poszukiwany. Austriacki wymiar sprawiedliwości wydał za nim Europejski Nakaz Aresztowania, a polska prokuratura list gończy.

Zatrzymany na polsko-ukraińskiej granicy mężczyzna podejrzany jest o rozboje i włamania, m.in. o próbę kradzieży bankomatu. Strażnikom granicznym wyznał, że na Ukrainę wybrał się do byłej żony. Jako że wiedział, iż jest poszukiwany, postanowił przejść przez granicę nielegalnie.

43-latek trafił do aresztu, o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu nawet kilkanaście lat więzienia.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin