Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 25 maja 2024

Wypadek w Sędziszowie Małopolskim. Sześć osób rannych, w tym dzieci

Ciężarówka w rowie
Do wypadku w Sędziszowie Małopolskim doszło we wtorek rano. (Fot. FB/Ochotnicza Straż Pożarna – KSRG w Sędziszowie Małopolskim)

Sześć osób zostało rannych w zderzeniu samochodu ciężarowego z volkswagenem w Sędziszowie Małopolskim. Wśród nich jest dwójka dzieci. – Utrudnienia w ruchu mogą jeszcze potrwać – informuje Ewelina Wrona z biura prasowego Komendy Wojewódzkie Policji w Rzeszowie.

Policjanci z Ropczyc informacje o wypadku dostali dziś, około godz. 8:30. Doszło do niego na ul. Księżomost, w Sędziszowie Małopolskim.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-latka kierująca osobowym volkswagenem, najprawdopodobniej na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu. Jadący z naprzeciwka 53-latni mężczyzna, kierujący ciężarowym mercedesem, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał z drogi i wjechał do rowu.

W wypadku zostało rannych sześć osób. Kierująca volkswagenem oraz czwórka pasażerów, w tym dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Do szpitala na badania trafił także kierujący samochodem ciężarowym.

Ruch na odcinku drogi wojewódzkiej nr 987 jest zablokowany.

– Utrudnienia w ruchu mogą jeszcze chwilę potrwać, a policja wyjaśnia okoliczności wypadku. Na tę chwile nie możemy nic więcej powiedzieć – informuje Ewelina Wrona z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Osobowy volkswagen wjechał do rowu.
W wypadku zostało rannych sześć osób. Kierująca volkswagenem oraz czwórka pasażerów, w tym dzieci w wieku od 3 do 6 lat. (Fot. FB/Ochotnicza Straż Pożarna – KSRG w Sędziszowie Małopolskim)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin