Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 16 kwietnia 2024

Zgłoś się! Konkurs w ramach Festiwalu Polskiej Twórczości Bluesowej

Fot. Materiały prasowe

3 marca po raz czwarty w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się finał Festiwalu Polskiej Twórczości Bluesowej „Ziemia Dzieciństwa”. Tradycyjnie Festiwal kończą muzyczne zmagania konkursowe. Aby podjąć wyzwanie należy zgłosić swoje nagranie do dnia 23 lutego 2024 r.

Przegląd jest zwieńczeniem kilku tygodni bezpłatnych warsztatów, prowadzonych przez znakomitych muzyków. Za nami warsztaty w Strzyżowie, a przed nami jeszcze Tarnobrzeg (17-18.02.) oraz Rzeszów (22-23.02.).

Możliwe jest zgłoszenie udziału w jednej z klas instrumentalnych: gitara, gitara basowa, perkusja, instrumenty klawiszowe (piano) oraz klasa wokalna. Warsztaty są skierowane do muzyków-amatorów w różnym wieku, zarówno młodzieży, studentów jak i dorosłych. Więcej informacji na stronie internetowej WDK.

Fot. Materiały prasowe

Na podstawie nadesłanych zgłoszeń z nagraniami zostanie wytypowanych do 12 wykonawców, którzy wystąpią na deskach WDK w wigilię śmierci Tadeusza Nalepy. Organizator przygotował bardzo atrakcyjne nagrody. Co ważne Festiwal jest adresowany do muzyków amatorów – co istotne bez dorobku płytowego lub kontraktu z wytwórnią, czy managementem, którzy posiadają potencjał muzyczny i ponadprzeciętne uzdolnienia artystyczne, które chcą zaprezentować w szerszym gronie publiczności. Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej WDK w Rzeszowie. Finałowy wieczór zwieńczy koncert zespołu Nie-Bo. To wyjątkowy muzyczny projekt Roberta i Żanety Lubery.

Fot. Materiały prasowe

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin