Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 2 marca 2024

Zrezygnuj z samochodu, możesz wygrać hulajnogę

Elektryczna hulajnoga leżąca na chodniku w Rzeszowie.
W konkursie można wygrać hulajnogę elektryczną. (Fot. Wit Hadło)

Jeśli właściciel auta przez tydzień przestanie jeździć swoim samochodem po Rzeszowie, to może liczyć na nagrodę. To ma być wyzwanie „Tydzień bez samochodu w Rzeszowie”. Startuje w poniedziałek, 5 czerwca, potrwa do piątku, 12 czerwca.

Wystarczy  udokumentować to osiągnięcie w mediach społecznościowych (przez pięć dni publikować codziennie jeden post na Facebooku lub Instagramie) i stanąć przed szansą wygrania hulajnogi elektrycznej lub innej nagrody.

Do udziału w konkursie „Tydzień bez samochodu w Rzeszowie” zaprasza prezydent Konrad Fijołek. Żeby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz. Głosy będą podliczone do 20 czerwca, a finał zaplanowano na 23 czerwca.

Nagrody przewidziano dla zdobywców pierwszych pięciu miejsc:

  • pierwsze miejsce – hulajnoga o wartości 2,8 tys. zł,
  • drugie miejsce – wartość nagrody 1400 zł – wypożyczenie elektrycznego moto-crossa na 7 dni albo wypożyczenie hulajnogi lub elektrycznego skutera na 30 dni,
  • trzecie miejsce (wartość nagrody 700 zł) – wypożyczenie elektrycznego moto-crossa na 3 dni lub wypożyczenie elektrycznej hulajnogi lub elektrycznego skutera na 14 dni,
  • czwarte i piąte miejsce (to wartość nagrody 2 raz po 350 zł) wypożyczenie elektrycznej hulajnogi lub elektrycznego skutera na 7 dni.

W tej akcji chodzi o to, żeby zostawić auto i spróbować się poruszać innymi metodami. Dzięki temu można zadbać o środowisko i, jak mówi prezydent Rzeszowa, zobaczyć miasto od nieco innej strony. Dodatkowy bunus – zamiast w aucie, spędzamy czas na świeżym powietrzu.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin