Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 16 kwietnia 2024

KARUZELA GNA – największe polskie przeboje już 15 kwietnia w Rzeszowie!

Fot. Materiały prasowe

Karuzela Gna to nie tylko koncert. To prawdziwy show, w którym widz poczuje moc muzyki i popłynie razem z falami największych polskich przebojów.

To wydarzenie dla prawdziwych pasjonatów muzyki rozrywkowej! To Karuzela, która Gna specjalnie dla Ciebie! To nowe oblicze znanych i lubianych piosenek takich jak “Biała Armia”, “Zacznij od Bacha”, “Co mi Panie dasz” i wielu, wielu innych. To wykonanie chóru, bandu i gości specjalnych.

Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Kayah, Rodowicz, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen i wielu innych.

W swoim projekcie „KARUZELA GNA” miksują pełen wachlarz stylów muzycznych – rocka, jazz, pop i muzykę współczesną. Stworzyli niezapomniany show, podczas którego chcą z Wami świętować swoje dziesięciolecie.

Karuzela Gna zawita do Rzeszowa już 15 kwietnia o godz. 17.30 i 20.00 w Filharmonii Podkarpackiej.

Bilety do kupienia tutaj

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin