Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 16 kwietnia 2024

Marcowe nowości w kinach Helios. Sprawdź najnowszy repertuar (1-7.03.)

Najnowszy repertuar zapowiada się interesująco. (Fot. Mat. promocyjne)

Wiosna coraz bliżej, a do Heliosa wkracza gorący repertuar na pierwszy tydzień kinowy w marcu. Zagoszczą w nim długo wyczekiwana megaprodukcja „Diuna: Część druga”, jak również przedpremierowe projekcje animacji „Kung Fu Panda 4”. Ponadto widzowie mogą wybierać z szerokiej oferty seansów specjalnych i wielu hitów obecnych w bieżącym repertuarze.

„Diuna: Część druga” to niewątpliwie najbardziej oczekiwana światowa premiera końca tegorocznej zimy. Paul Atryda powraca na kinowe ekrany z zamiarem zemsty na wrogach, którzy doprowadzili do śmierci jego najbliższych. Przygotowując się do trudnego starcia z przeciwnikami, musi zawrzeć sojusz z Chani i Fremenami. Z tą pierwszą zaczyna łączyć go coraz głębsza więź. Bohater stoi przed wyborem między miłością życia a walką o los wszechświata…

W obsadzie plejada gwiazd, między innymi: Timothée Chalamet, Zendaya, Austin Butler, Florence Pugh czy Javier Bardem.

Kadr z filmu „Diuna: Część druga”. (Fot. Mat. dystrybutora)
Kadr z filmu „Pies i kot”. (Fot. Mat. dystrybutora)

Ponadto w repertuarze znalazły się najgorętsze nowości ostatnich tygodni. „Pies i kot” to komediowa propozycja dla całej rodziny, opowiadająca o poszukiwaniach dwóch zaginionych czworonogów. Jednym z nich jest kotka Diva, gwiazda Internetu z milionami followersów na koncie, a drugim – pies z ulicy, Waldi. Diva musi odnaleźć swoją ukochaną panią, Monikę, natomiast Waldi zrobi wszystko, by nie dać się złapać Jackowi – złodziejowi, któremu jest winien pewien wartościowy przedmiot… Jakby tego było mało, parę poszukujących tropi policjant o złych zamiarach!

Sami swoi i pan Kleks

W kinach sieci Helios można także obejrzeć film „Sami swoi. Początek”, czyli preludium do kultowej trylogii. Akcja rozgrywa się na przedwojennych Kresach, gdzie gospodarstwa Kargulów i Pawlaków również graniczyły ze sobą, ukazując losy rodzin przed przesiedleniem na Ziemie Odzyskane. W tej barwnej opowieści drobne złośliwości przeplatają się z życiowymi kamieniami milowymi. Charakterne postaci w połączeniu z wielką historią w tle zabierają widzów w sentymentalną, ale też porywającą i pełną humoru podróż!

Kadr z filmu „Sami swoi. Początek” (Fot. Jarosław Sosiński/Mat. prasowe NEXT FILM)
Kadr z filmu „Akademia Pana Kleksa” (Fot. Mat. dystrybutora)

Inną polską produkcją, która wciąż gromadzi kinomanów przed wielkimi ekranami, jest „Akademia Pana Kleksa”. Uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy to rodzimy tytuł z największą liczbą widzów od lat! Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Szalony pedagog, Ambroży Kleks, pomaga jej nie tylko rozwinąć swój potencjał, lecz także rozwikłać rodzinną tajemnicę…

„Kung Fu Panda 4” – przedpremierowo

Podczas weekendu, 2 i 3 marca, na całe rodziny czekają przedpremierowe pokazy brawurowej animacji „Kung Fu Panda 4”. Główny bohater, Po, zostaje duchowym przywódcą Doliny Spokoju. Nowa rola wydaje się do niego nie pasować, a także niesie ze sobą kolejne problemy: Po musi znaleźć i wyszkolić nowego Smoczego Wojownika na swoje miejsce. Na horyzoncie pojawia się też nowa przeciwniczka – Kameleona… Seansom towarzyszą quizy i konkursy dla najmłodszych!

Ponadto, w pierwszym tygodniu marca w repertuarze znajdzie się cykl Kino Kobiet. Zostanie pokazany film „Miłość bez ostrzeżenia”. To pełna humoru opowieść o tym, że w wielkim mieście nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkich jego mieszkańców łączy jedno: nadzieja, że wyczekiwana miłość w końcu nadejdzie.

Do wyboru, do koloru!

Szczegółowy repertuar kin Helios na Podkarpaciu znajdą Państwo poniżej:

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin