Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 16 kwietnia 2024

Moc atrakcji na 8 marca! Kursy zabytkowego „Koła” i koncert w Rzeszowskich Piwnicach

W tym roku panie tradycyjnie otrzymają goździki. (Fot. Archiwum)

Po mieście będzie jeździł zabytkowy autobus z niespodziankami, a wieczorem w Rzeszowskich Piwnicach odbędzie się koncert Bartka Grzanka z zespołem.

I edycja Rzeszowskiego Dnia Kobiet odbyła się w rok temu. Dlatego organizatorzy postanowili powtórzyć akcję i w tym roku. 8 marca w godzinach od 7 do 11 oraz od 14 do 17 na trasie linii „0″ po mieście będzie kursował zabytkowy Jelcz  z MPK Rzeszów. Start z Dworca Lokalnego w Rzeszowie. Przejazdy będą bezpłatne, a na podróżnych czekać będą liczne niespodzianki.

O godzinie 20 w Rzeszowskich Piwnicach odbędzie się wyjątkowy koncert Bartka Grzanka z zespołem. Występ będzie promował najnowszą płytę Artysty pt. „Grzanek”. Wstęp bezpłatny

Wystąpi na Dzień Kobiet. Kim jest Bartek Grzanek?

Bartek Grzanek – charyzmatyczny gitarzysta i wokalista o wyjątkowej barwie głosu. Doskonale łączy partie gitary oparte na feelingu i ekspresji z pełnym emocji śpiewem. Choć w jego stylu i twórczości znajdziemy wpływy różnych gatunków muzycznych takich jak country, rock, czy soul, to w jego żyłach płynie prawdziwy rasowy blues, którym wciąga słuchacza w wyjątkowy świat dźwięków. Debiutował w 1998 roku jako gitarzysta w zespole country – Colorado Band.

Od 2000 roku był liderem zespołu Tosteer (wcześniej Toster Band – laureat najważniejszych festiwali bluesowych w Polsce, w tym m.in.: Olsztyńskie Noce Bluesowe, Blues nad Bobrem, Kraśnik Blues Meeting, Rawa Blues Festival). Wraz z zespołem był nominowany w dwóch kategoriach do nagrody Fryderyki, za płytę „Testosterone” oraz ma na swoim koncie supporty m.in. dla Placebo, Dave’a Gahan’a i Budgie. Szerszej publiczności dał się też poznać jako uczestnik I edycji „The Voice of Poland”, finalista V edycji „Mam Talent” oraz jako gitarzysta współpracujący z wieloma artystami w Polsce.

W sobotę Modowy Bazar

Ponadto, 9 marca w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury odbędzie się Modowy Bazar, podczas którego będzie można zakupić odzieżowe perełki z drugiej ręki oraz biżuterię hand made. Panie będą mogły także zasięgnąć porady stylistki, która podpowie z czym można daną rzecz połączyć, żeby wydobyć jej potencjał, a nawet stworzyć gotowe zestawy z dostępnych na Bazarze ubrań.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin