REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 20 lipca 2024

Dziewczyny z Ostrów Tuszowskich w You Can Dance

Uczennice Szkoły Podstawowej z Ostrów Tuszowskich biorą udział w konkursie organizowanym przez program You Can Dance. (Fot. SP Ostrowy Tuszowskie)

Grupa uczennic Szkoły Podstawowej w Ostrowach Tuszowskich, w gm. Cmolas, bierze udział w konkursie, który organizuje program You Can Dance. Możemy im pomóc.

W konkursie programu You Can Dance bierze udział prawie 350 uczestników z całej Polski. Nadesłali oni nagrania wideo, na których widzimy pokazy taneczne z oryginalną choreografią. Jest tam też teledysk uczennic Szkoły Podstawowej z Ostrów Tuszowskich.  

– Postawiliśmy na profilaktykę nastoletniej depresji. Filmik nazywa się „Wytańczyć zdrowie” i opowiada historię dziewczyny, która popada w depresję. Taniec jest dla niej walką o powrót do zdrowia. Pierwszy mały sukces już za nami, gdyż po wstępnej selekcji jesteśmy w gronie szkół, które powalczą o nagrody pieniężne. Celem konkursu jest promowanie aktywności fizycznej, a jest to jeden z głównych czynników chroniących przed depresją  – mówi nam Magdalena Szpyt, psycholog w szkole w Ostrowach Tuszowskich.  

Do wygrania jest 15 tys. zł. Dodatkowo zwycięską placówkę odwiedzą jurorzy show. Głosowanie jest anonimowe i bezpłatne. Jego wyniki poznamy 6 marca b.r.

Wystarczy zagłosować na stronie: https://youcandance.tvp.pl/konkurs.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin