Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 15 kwietnia 2024

I spotkanie zabytkowych samochodów w Krośnie

(Fot. Archiwum)

Posiadacze, znawcy i miłośnicy zabytkowej motoryzacji będą mogli wziąć udział w „I spotkaniu Zabytkowych Pojazdów nad Wisłokiem”, które odbędzie się w Krośnie przy ul. Okrzei 1 już 16 lipca o godz. 12. 

Będzie można cofnąć się w czasie, skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji oraz posłuchać dobrej muzyki z czasów PRL-u. Podczas wydarzenia zaplanowano pokaz ratowniczy pierwszej pomocy przedmedycznej w przypadkach wypadków komunikacyjnych z udziałem samochodów osobowych.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko dla miłośników kultowej motoryzacji PRL-u, ale także dla wszystkich rodzin z dziećmi. Wejście jest darmowe, ale można wykupić pakiet obiadowy, składający się z tradycyjnego kotleta schabowego z ziemniaczkami i  zasmażaną kapustką z napojem. Aż ślinka cieknie!

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin