Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 kwietnia 2024

Będą pić wino i robić sztukę. To pierwsza taka inicjatywa w Rzeszowie

Zaproszenie na imprezę w Rzeszowie
Impreza „Kolażymy przy winie” ma być przede wszystkim okazją do poznania nowych ludzi.

„Lubimy wino i lubimy kreatywność” – piszą o sobie organizatorzy spotkania „Kolażymy przy winie”. To pierwsza taka inicjatywa w Rzeszowie, która łączy ekologie, kreatywność i ludzi.

– Nasza idea jest taka, żeby ludzie spotykali się i poznawali przy sztuce i winie. Wiemy, że coraz trudniej poznawać nowe osoby, dlatego chcemy to mieszkańcom Rzeszowa nieco ułatwić – zachęca Magdalena Nikiel, jedna z organizatorek wydarzenia „Kolażymy przy winie”. – Rozumiemy, jak ważne są w naszym życiu relacje z innymi ludźmi i mamy nadzieję, że nasze wydarzenia będą początkiem wielu ciekawych i wartościowych znajomości i przyjaźni. A jak wiadomo przy winie łatwiej się rozmawia.

Wydarzenie oparte jest też na idei recyklingu. Dzięki inicjatywie można pozbyć się zalegających w domu gazet i magazynów modowych i zamienić je w sztukę.

Wydarzenie jest biletowane, ale w ramach ceny organizatorzy zapewniają: stertę gazet do pocięcia, narzędzia do pracy (papier, maty do cięcia, noże do papieru), zapas plastrów, przekąski (i to lepsze niż słone paluszki w szklance), wino, własnoręcznie wykonane dzieło sztuki oraz możliwość poznania nowych osób. Bilety można kupić przez stronę wydarzenia na Facebooku.

„Kolażymy przy winie” odbędzie się w piątek, 24 listopada, w Rzeszowskim Inkubaturze Sztuki przy ul. Jagiellońskieg. Poczatek o godz. 17:30. Wstęp tylko dla dorosłych.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin