Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Julia Wieniawa w Rzeszowie zachwyca się pomnikiem

Julia Wieniawa w Rzeszowie na RE: Rzeszów Festiwal
Julia Wieniawa (z prawej) podczas spotkania z fanami w Rzeszowie. (Fot. Kinga Dereniowska)

Julia Wieniawa pierwszy raz nie tylko była w Rzeszowie, ale zagrała tutaj koncert. Podczas spotkania z fanami, w namiocie, gdzie nie dało się wcisnąć szpilki, takie było zainteresowanie, opowiadała o tym, że jej druga płyta jest gotowa oraz zachwycała się Pomnikiem Czynu Rewolucyjnego.

– Mam już właściwie całą nową płytę gotową – powiedziała Julia Wieniawa, choć nie chciała zdradzić z jakim muzykiem nad nią pracuje. Dodała tylko że jest to ktoś, z kim już nagrywała. – Teraz muszę ją nagrać w profesjonalnym studiu. Będzie to moja nowa odsłona – podkreślała.

Przed nią wybór singli i ewentualnych duetów.

– Na pierwszej płycie ich nie chciałam, bo moim zamiarem było pokazanie mojego muzycznego ja. Na drugiej chcę zaprosić kogoś ciekawego – opowiadała.

Julia Wieniawa lubi pracę z mężczyznami

Przypomnijmy, że aktorka znana z roli w serialu ‘Rodzinka PL” ma na swoim koncie płytę “Omamy” wydaną w 2022 roku.

Oprócz tego aktorka przygotowuje się do nowego, dużego filmu.

– Zapowiada mi się pracowita jesień. W sierpniu mam zamiar pojechać na jakieś wakacje – zapowiedziała.

Juli Wieniawie na scenie towarzyszą głównie kobiety. Mimo to lubi ona pracować z mężczyznami.

– Ze względu na to, że są bardzo konkretni, nie owijają w bawełnę. Praca z nimi jest szybka, a ja jestem osobą bardzo zadaniową – stwierdziła.

Inspiruje się Beyoncé

W Rzeszowie na RE:Rzeszów Festiwalu odbywającym się na bulwarach, Julia Wieniawa zaprezentowała niezłe wokalno-taneczne show. Przyznała jednak, że nie był do dla niej łatwy występ, ponieważ jest przeziębiona.

– Bardzo był to miły koncert, ale ledwo wyrabiałam w  choreografiach – wyznała.

Te tworzy razem ze swoją choreografką.

– Zależy mi, aby ten koncert był takim spektaklem muzycznym. Uważam, że taniec jest nieodłączną częścią muzyki – dodała. Jej dużą inspiracją jest Beyoncé. – Imponuje mi jej pracowitość. To jest kobieta-robot, która potrafi zrobić wszystko – zachęcała się Amerykanką.

Aktorka i piosenkarka odniosła się też do pytania, czy pojechałaby na Eurowizję

– Z jednej strony to kultowa impreza, a z drugiej zupełnie nie jest to mój styl artystyczny. Ktoś powiedział, że moja piosenka z Maciejem Musiałowskim “Zabierz tę miłość” mogłaby być dobrą kandydaturą. Zobaczymy. Na razie nie planuję, ale nigdy nie mów nigdy… – odparła.

Pierwszy raz Julii Wieniawy w Rzeszowie

Julia Wieniawa w Rzeszowie była po raz pierwszy.

– Macie wspaniały pomnik – rozpływała się. – Zrobiliśmy sobie przy nim drużynowe zdjęcie. Warto dla niego przyjechać do Rzeszowa – uważa Julia Wieniawa.

Obiecała, że planując kolejną trasę koncertową weźmie po uwagę swoją rzeszowską publiczność.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin