REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 18 lipca 2024

Niezły Lumpeks w Rzeszowie. Używanym ciuchom dano drugie życie

Na rzeszowskich targach mody vintage humory dopisywały. (Fot. Archiwum organizatorów)

W niedzielę w Biurze Wystaw Artystycznych w Rzeszowie, które na co dzień jest domem sztuki, odbyła się kolejna edycja Niezłego Lumpeksu. Dzięki tej inicjatywie można kupić rzeczy, choć używane, w dobrym stanie.

Niezły Lumpeks to impreza, która z każdą kolejną edycją cieszy się coraz większa popularnością.

– Można tu znaleźć ubrania vintage, biżuterię, a nawet rękodzieło – mówi Justyna Kalandyk, pomysłodawczyni i organizatorka Niezłego Lumpeksu.

Impreza wpisuje się w najnowszy trend niemarnowania i bezmyślnego kupowania ciągle nowych rzeczy. Jest też inicjatywą promującą nowych twórców. Jadą z nich jest Ewelina Wróbel, która z używanych ubrań, kupowanych w lumpeksach, tworzy nowe, piękne i nowoczesne projekty pod szyldem “Second Charm”.

Kolejna edycja Niezłego Lumpeksu już jesienią.

Niezły Lumpeks w Rzeszowie
Na Niezłym Lumpeksie w Rzeszowie każdy mógł znaleźć coś dla siebie”. (Fot. Archiwum organizatorów)

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin