REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 22 lutego 2024

Pokazy fontanny multimedialnej w Rzeszowie już w tym tygodniu

Fontanna multimedialna przy alei Lubomirskich w Rzeszowie.
Pokazy, a zwłaszcza te nocne, fontanny multimedialnej w Rzeszowie cieszą się ogromną popularnością. (Fot. Grzegorz Bukała/UM Rzeszów)

29 kwietnia przy alei Lubomirskich w Rzeszowie odbędzie się tegoroczna inauguracja pokazów fontanny multimedialnej. Tego dnia zorganizowany zostanie pokaz specjalny.

Są już dwie propozycje programu do wyboru. Jeden to ten z 2022 roku podzielony na dwie części: „Cztery pory roku” i „Małe rzeczy w dużej skali”. Drugi program to „Walka tytanów” z udziałem aktorów Teatru „Maska”.

PRZECZYTAJ TEŻ: Do Rzeszowa wraca Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych

Pokazy przy fontannie multimedialnej w Rzeszowie odbywają się już od 10 lat i przychodziło na nie wielu mieszkańców i turystów. Specjalne pokazy mają się odbywać raz w tygodniu – w sobotnie wieczory. Zorganizowane zostaną też pokazy codzienne – dla dzieci o godz. 13, a o godz. 17 dla wszystkich. Natomiast wieczorne pokazy fontanny multimedialnej rozpoczynać się będą o godz. 20 lub 21.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin