Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 2 marca 2024

RE: Rzeszów Festival startuje w weekend. W programie Bedoes, Chylińska i T.Love

Agnieszka Chylińska
Jedną z gwiazd RE: Rzeszów będzie Agnieszka Chylińska. (Fot. materiały prasowe)

Julia Wieniawa, Bedoes 2115, Jann, Agnieszka Chylińska, Sorry Boys czy Grzegorz Hyży zagrają i zaśpiewają na RE: Rzeszów Festiwal 2023. Do największej i najmodniejszej  imprezy na Podkarpaciu zostało zaledwie kilka dni.

RE: Rzeszów Festival to rzeszowska wersja popularnego już w całym kraju Olsztyn Green Festival. Choć impreza w Rzeszowie jest bardzo młoda, bo w weekend odbędzie się dopiero druga jej edycja, to festiwal wprowadza do stolicy Podkarpacia powiew klimatu najlepszych imprez w Polsce. W piątek i w sobotę 28 i 29 lipca na Bulwarach nad Wisłokiem spadnie prawdziwa kaskada muzycznych gwiazd.

Na scenie wystąpią: Sorry Boys, Julia Wieniawa, Błażej Król, T.Love, Agnieszka Chylińska, Jann, Rubens, Dr Misio, Bedoes 2115 oraz Grzegorz Hyży, który będzie jak wybuch supernowej. Nie zabraknie projekcji multimedialnych, strefy dla najmłodszych i foodtrucków.

Julia Wieniawa – Nie muszę

Na festiwal zaprasza Konrad Fijołek

Do wspólnej zabawy zaprasza prezydent Rzeszowa.

– Pośpiewamy i pobawimy się w rytm hitów T.Love, Agnieszki Chylińskiej, Grzegorza Hyżego i innych artystów. Życzę wszystkim dobrej zabawy, a po festiwalu działamy dalej i dążymy do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2029! – mówi Konrad Fijołek.

Re :Rzeszów Festiwal jest też okazją do poznania nowej, świeżej polskiej muzyki. Choćby Bedoesa 2115, 25-letniego rapera z Bydgoszczy, którego koncerty to nie tylko duża dawka szczerych tekstów, ale też niezapomniane widowisko.

Julia Wieniawa zaprezentuje w Rzeszowie show prezentujący debiutancki album „Omamy”. Młodych fanów zachwycą na pewno koncerty Janna oraz Rubensa, którzy są na najlepszej drodze do zdobycia wielkiej popularności.

RE: Rzeszów Festiwal 2023. Nie tylko muzyka

Bedoes - raper z Bydgoszczy
W sobotę na scenie RE; Rzeszów Festivalu wystąpi Bedoes 1125, 25-letni raper z Bydgoszczy. (Fot. materiały organizatorów)

Na rzeszowskich bulwarach zachwycą także projekcje multimedialne i projekty interdyscyplinarne. Ich autorem jest Bartosz Wyszyński, twórca nowych mediów ze szczególnym zamiłowaniem do motion designu (tradycyjnej grafiki wprawionej w ruch).

W Rzeszowie będzie można zobaczyć instalacje artysty: RE: akcja i RE: lacja. Pierwsza to interaktywna ściana, połączenie sztuki i technologii. Instalacja zachęca do relaksu i porzucenia trosk, a doświadczenie uruchamiane jest poprzez ruchy rąk. Druga to interaktywne doświadczenie uruchamiane aktywnością widza: zmiana miejsca względem obiektu, ruch ręki.

Do Rzeszowa przyjadą foodtracki m.in. Paczka Frytek, Smaki Ulicy, Pizza Truck, Pan Pita, Bułkownik Burger, Los Santos i Tybetańskie Pierożki Mimo. Oprócz jedzenia będą dostępne także napoje z procentami i bez.

Bilety na rzeszowski festiwal są jeszcze w sprzedaży. Wejście na jeden dzień kosztuje 109 zł, a za karnet trzeba zapłacić 199 zł. Dzieci od 3 do 12 lat wchodzą za połowę tej sumy, czyli 54 zł na jeden dzień lub 99,5 zł za dwa dni.

LINE UP RE: RZESZÓW FESTIVAL 2023

PIĄTEK, 28 LIPCA

  • godz. 17.00 Sorry Boys
  • godz. 18.30 Julia Wieniawa
  • godz. 20.00 Błażej Król
  • godz. 21.30 T.Love
  • godz. 23.00 Agnieszka Chylińska

SOBOTA, 28 LIPCA

  • godz. 17.00 Jann
  • godz. 18.30 Rubens
  • godz. 20.00 Dr Misio
  • godz. 21.30 Bedoes 2115
  • godz. 23.00 Grzegorz Hyży

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin