REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 24 lutego 2024

Justyna Steczkowska ambasadorką Rzeszowa

Piosenkarka Justyna Steczkowska i prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek
Justyna propozycję prezydenta przyjęła z szerokim uśmiechem. (Fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszów)

Miała być amerykańska Natalie Portman, na razie jest polska Justyna Steczkowska. Piosenkarka, która urodziła się w Rzeszowie i jest z tego bardzo dumna, została oficjalną ambasadorką kandydatury Rzeszowa do Europejskiej Stolicy Kultury. 

Przypomnijmy. Według ambitnego planu Konrada Fijołka, Rzeszów ma zostać Europejską Stolicą Kultury w 2029 roku. Do tego potrzebuje sprzymierzeńców, najlepiej znanych osób, którzy popchną idee w świat.

Prezydentowi marzą się: amerykańska aktorka Natalie Portman, której korzenie drzewa genealogicznego sięgają stolicy Podkarpacia, reżyser Wojciech Smarzowski pochodzący z Jedlicza czy Robert Makłowicz, kucharz i osobowość medialna. 

Justyna Steczkowska ambasadorką Rzeszowa

Pracę przyjęła w piątek piosenkarką Justyna Steczkowska. Specjalną nominacje Konrad Fijołek wręczył jej za kulisami sceny Europejskiego Stadionu Kultury, który odbywał się w Parku Sybiraków. Na szczęście, piosenkarka się zgodziła.

– Pani Justyno dziękuję za pani otwartość, energię i miłość do naszego miasta, o której tak otwarcie pani mówi. Jesteśmy zaszczyceni i dumni, że wspiera Pani nasze działania – raduje się Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa. 

Justyna tego wieczoru szalała na rzeszowskiej scenie. (Fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszów)

Ambasadorka Rzeszowa zachwycona koncertem

Justyna Steczkowska wystąpiła na scenie Europejskiego Stadionu Kultury razem z zespołem BrainStorm z Łotwy.

– To był dla nas cudowny muzyczny wieczór. Myślę, że nie tylko dla nas, bo muzycznych kolektywów było kilka. Każdy z nich wniósł w koncert piękne muzyczne połączenia dźwięków z różnych kultur – przekazała wokalistka na Instagramie. – Tak pięknie jest patrzeć na artystów z różnych krajów, którzy cieszą się muzyką i szanują wzajemnie – zachwycała się nasza ambasadorka. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin