REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

Kolejny młodzieżowiec w OPTeam Resovii

Kacper Margiciok w minionym sezonie reprezentując zespół z Wałbrzycha wygrał z nim pierwszoligowe rozgrywki. Z prawej dobrze znany na Podkarpaciu, Witalij Kowalenko. (Fot. Fb Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz)

21-letni Kacper Margiciok w sezonie 2024/2025 reprezentować będzie OPTeam Resovię. Ten mierzący 198 cm skrzydłowy jest drugim młodzieżowcem (U23) w kadrze zespołu z Rzeszowa obok Maksymilana Formelli.

KOSZYKÓWKA. I LIGA

Kacper Margiciok jest wychowankiem MKKS Rybnik, grał też w MKS-ie II Dąbrowa Górnicza. W barwach tego drugiego zespołu zadebiutował w ekstraklasie w sezonie 2022/2023 pojawiając się na boisku w trzech meczach. W ub. rozgrywkach występował w Górniku Zamek Książ Wałbrzych. Z zespołem tym wygrał pierwszoligowe rozgrywki pokonując w finale Eneę Abramczyk Astorię Bydgoszcz 3-1. W sezonie 2023/2024 zagrał 24 meczach (śr. na boisku 20 min) i zdobywał śr. 4,5 pkt

(Fot. FB Enea Astoria Bydgoszcz)

Przypomnijmy, że kontrakty w OPTeam Resovii podpisali też Maksymilian Formella, Wojciech Wątroba, Norbert Ziółko, Dawid Zaguła i Kacper Młynarski.

PRZECZYTAJ TEŻ: Pierwszy młodzieżowiec w OPTeam Resovii

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin