REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

Nowa atakująca ITA TOOLS Stali Mielec

(Fot. Fb ITA TOOLS Stal Mielec)

27-letnia Oliwia Sieradzka nową atakującą ITA TOOLS Stali Mielec. Przez cztery poprzednie sezony grała w zespole UNI Opole. To szósta nowa siatkarka w ekipie trenera Mateusza Grabdy.

SIATKÓWKA. TAURON LIGA

W minionym sezonie Oliwia Sieradzka w UNI Opole tworzyła duet z Katarzyną Zaroślińską-Król i ta druga bardziej doświadczona zawodniczka grała częściej. W rozgrywkach 2023/2024 Sieradzka zdobyła 155 punktów W 2021 roku z ekipą z Opola świętowała awans do TAURON Ligi.

Oliwia Sieradzka karierę zaczynała w KS Częstochowianka, by po sezonie 2015/2016 trafić do BlueSoft Mazovia Warszawa. Później przez rok grała w Jokerze Świecie, skąd trafiła do Opola.

Oliwia Sieradzka jest szóstą nową siatkarką w ekipie z Mielca po Rozali Moszyńskiej, Zuzannie Kuligowskiej, Poli Janickiej, Gabrieli Ponikowskiej i Katarzynie Bargowskiej. Z poprzedniego sezonu w zespole ITA TOOLS Stal oprócz trenera Mateusza Grabdy pozostały trzy zawodniczki: Emilia Mucha, Klaudia Łyduch i Aleksandra Walczak.

PRZECZYTAJ TEŻ: Nowa środkowa w ITA TOOLS Stali Mielec

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin