Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 22 maja 2024

Karnety na mecze Cellfast Wilków Krosno w sezonie 2024 już w sprzedaży

W sezonie 2024 krośnieńska drużyna będzie występować na zapleczu PGE Ekstraligi (Fot. Cellfast Wilki Krosno)

Skład teamu Cellfast Wilki został zaprezentowany, a już w poniedziałek (20 listopada) rusza sprzedaż stacjonarna karnetów na sezon 2024. Od środy (22 listopada) będzie je można nabyć także w sprzedaży internetowej.

I LIGA ŻUŻLOWA

– Najbliższy sezon 1. Ligi Żużlowej zapowiada się najbardziej emocjonująco spośród wszystkich na przestrzeni ostatnich lat. Liga będzie niezwykle wyrównana. My zbudowaliśmy bardzo waleczny zespół z dużym potencjałem. Każdy z naszych zawodników nastawiony jest na realizację wspólnego celu. W drużynie jest chemia i to nas bardzo cieszy – zapowiada prezes Cellfast Wilków, Grzegorz Leśniak.

– Kilka drużyn celuje w szczyt tabeli i nie inaczej jest z nami. Spokojnie będziemy robić swoje i z tak perspektywiczną drużyną z optymizmem podchodzimy do sezonu 2024. Wielkich nazwiska w lidze nie będzie brakować. W I lidze pojedzie Chris Holder czy Nicki Pedersen. Sezon zapowiada się naprawdę niezwykle emocjonująco – dodaje sternik krośnieńskiego klubu.

Formację seniorską Cellfast Wilków będą tworzyć Vaclav Milik, Norbert Krakowiak, Patryk Wojdyło, Dimitri Berge i Jonas Seifert-Salk. Ten ostatni to zawodnik formacji U24, najlepszy pod względem statystyk jeździec U24 pierwszej ligi 2023 po tym gdy tę kategorię wiekową opuścił Luke Becker.

Od poniedziałku sprzedaż stacjonarna, od środy internetowa

Sprzedaż karnetów na mecze 1. Ligi Żużlowej w Krośnie w ramach sezonu 2024 ruszy w poniedziałek o godz. 10 w sklepie klubowym Cellfast Wilki Krosno. Mieści się on w siedzibie klubu na stadionie przy ul. Legionów 1 w Krośnie.

Karnety z zachowaniem prawa pierwszeństwa dostępne będą również w sprzedaży internetowej.

Ta ruszy w środę (22.11.) o godz. 12 na platformie www.kupbilet.pl.

Do końca listopada 2023 r. prawo pierwszeństwa zakupu karnetów numerowanych na Trybunę Krytą (sektory A, B) i Trybunę Odkrytą (sektory C, D, E, F, G) będą mieć posiadacze takich karnetów w sezonie 2023.

Jednocześnie każdy chętny już od 1 grudnia 2023 r. będzie mógł zakupić karnet na Trybunę Pierwszy Wiraż.

Sprzedaż karnetów numerowanych i nienumerowanych będzie odbywać się stacjonarnie w sklepie klubowym.

W serwisie KupBilet.pl od 1 grudnia 2023 będą dostępne wybrane miejsca na Trybunie Pierwszy Wiraż oraz karnety nienumerowane.

TERMINARZ SPRZEDAŻY KARNETÓW NA SEZON 2024 Z PRAWEM PIERWSZEŃSTWA:

Sprzedaż prowadzona w sklepie klubowym Cellfast Wilki Krosno na stadionie przy ul. Legionów 1 w Krośnie (wejście na stadion bramą od strony placu targowego): poniedziałek (20.11.) – czwartek (30.11. z wyłączeniem niedzieli (26.11.)  w godz. 10 – 18.

Od dnia 1.12. niewykupione miejsca numerowane z sezonu 2023 (jeśli takowe pozostaną) trafią do puli ogólnej i będą dostępne dla każdej chętnej osoby.

CENNIK KARNETÓW NA SEZON 2024

KARNETY NUMEROWANE:

 • Karnet Trybuna Kryta (sektor A) – miejsca numerowane na trybunie krytej – karnet przypisany do krzesełka – 600 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off 1. Ligi Żużlowej 2024 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2025.
 • Karnet Trybuna Kryta (sektor B) – miejsca numerowane na trybunie krytej – karnet przypisany do krzesełka – 500 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off 1. Ligi Żużlowej 2024 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2025.
 • Karnet nowa Trybuna Pierwszy Wiraż (sektory B1, B2) – miejsca numerowane na nowej Trybunie Pierwszy Wiraż – karnet przypisany do krzesełka – 500 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off 1. Ligi Żużlowej 2024 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2025
 • Karnet nowa Trybuna Pierwszy Wiraż (sektory B3, B4, B5, B6, B7, B8) – miejsca numerowane na nowej Trybunie Pierwszy Wiraż – karnet przypisany do krzesełka – 450 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off 1. Ligi Żużlowej 2024 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2025
 • Sektor B7 to sektor rodzinny. Istnieje możliwość zakupu miejsc z prawem pierwokupu dla posiadaczy karnetów 2023 w sektorze B7 rodziny z dziećmi do 15 roku życia. Osoba dorosła zakupuje do sektora B7 karnet B7 (450 zł), dla dzieci od 7 do 15. roku życia (rocznikowo) do sektora B7 należy zakupić karnet Junior (150 zł), dla dzieci do 6. roku życia (rocznikowo) do sektora B7 należy zakupić karnet Mini Junior (15 zł).
 • Karnet Trybuna Odkryta (sektor C, D) – miejsca numerowane na trybunie odkrytej – karnet przypisany do krzesełka – 420 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off 1. Ligi Żużlowej 2024 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2025.
 • Karnet Trybuna Odkryta (sektor E, F, G) – miejsca numerowane na trybunie odkrytej – karnet przypisany do krzesełka – 360 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off 1. Ligi Żużlowej 2024 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2025.

KARNETY NIENUMEROWANE:

 • Karnet Normalny – 300 zł – krzesełka lub miejsca stojące wokół II wirażu.
 • Karnet Ulgowy – 235 zł – krzesełka lub miejsca stojące wokół II wirażu – karnet przysługuje uczniom, studentom (do 25. roku życia, osoby urodzone w 1998 roku i później), emerytom i rencistom – na podstawie ważnej legitymacji.
 • Karnet Junior – 150 zł – krzesełka lub miejsca stojące wokół II wirażu – karnet dla osób od 7. do 15. roku życia.
 • Karnet Mini Junior – 15 zł – miejsca stojące lub zajęcie miejsca na kolanach pełnoletniego opiekun na terenie całego stadionu – karnet dla dzieci do 6 roku życia
 • Karnet U24 Ekstraliga – 100 zł – miejsca nienumerowane, karnet obowiązuje na mecze U24 Ekstraligi.

Przy zakupie karnetów istnieje możliwość płatności zarówno gotówką jak i kartą (również płatnością BLIK). Osoby korzystające z prawa pierwszeństwa i zakupujące karnety numerowane do końca listopada 2023 muszą okazać karnet na to samo miejsce z sezonu 2023.

Uwaga! Nie ma możliwości rezerwacji karnetów. Przy zakupie karnetów istnieje możliwość płatności zarówno gotówką jak i kartą (również płatnością BLIK). Osoby korzystające z prawa pierwszeństwa i zakupujące karnety numerowane do końca listopada 2023 muszą okazać karnet na to samo miejsce z sezonu 2023.

 • Sektor B6 wyposażony jest w 8 miejsc dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach. Tutaj również obowiązuje prawo pierwszeństwa do 30 listopada 2023 na podstawie karnetów z sezonu 2023. W celu uzyskania informacji w zakresie miejsc dla osób niepełnosprawnych należy kontaktować się pod adresem e-mail: biuro@wilkikrosno.pl.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin