Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 15 kwietnia 2024

Gdzie jest 31-latka z Nielepkowic? Ślad urywa się przy rzece San

Zdjęcie zaginionej Patrycji
Zaginiona Patrycja Patryn-Biedroń to wysoka (168 cm), szczupła blondynka o blond włosach. (Fot. archiwum policji)

Od dwóch tygodni nie wiadomo, co dzieje się z Patrycją Patryn-Biedroń z Nielepkowic. – Cały czas szukamy. Każdy trop, każda informacja są sprawdzane – przekazała Anna Długosz z Komendy Powiatowej w Jarosławiu.

Na zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych, widać szczupłą, pełną życia blondynkę. Są zdjęcia z podroży i wycieczek po górach. Zawsze towarzyszył jej mąż. W maju opublikowała zdjęcie kilkumiesięcznej córeczki Oli.

Na co dzień Patrycja pracuje w Katowicach, ale w październiku postanowiła odwiedzić rodziców w Nielepkowicach. Wieś znajduje się w powiecie jarosławskim na Podkarpaciu. 27 października, ok. godz. 10, wyszła z domu rodziców i rozpłynęła się w powietrzu. Zostawiła dokumenty, pieniądze. Była ubrana w czarną bluzę i getry w tym samym kolorze. Zabrała tylko telefon, ale on nie odpowiada.

– Sprawdzamy każdy trop – zapewnia aspirant sztabowy Anna Długosz z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.

Ostatnie logowanie telefonu zaginionej kobiety wskazuje, że była nad brzegiem rzeki San. W te okolice doprowadził policjantów pies tropiący. Tam trop się urywa.

– Razem ze strażakami przyprowadzimy czynności poszukiwawcze w rzece. Tam był użyty dron. Latali paralotniarze. Jednak kobiety nie udało się znaleźć – przekazuje Anna Długosz.

Strażacy przeszukują San w okolicach Jarosławia
Ostatni ślad zaginionej urywa się przy rzece San. Tę przeszukali już strażacy. (Fot. archiwum policji)

Przyjaciółka Patrycji: targały nią lęki

– Nic nie wskazywało na to, że może zniknąć – mówiła Agnieszka Niewiadomska, przyjaciółka zagonionej w programie „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie” w TVP.

Kobiety rozmawiały ze sobą trzy dni przed zaginięciem.

–  O swoich dzieciach, ponieważ urodziłyśmy je tego samego dnia, Patrycja pytała mnie o rozszerzanie diety mojego synka i mówiła, co sama podaje swojej małej. Mówiła, że za niedługo dzieciaki kończą pół roku, i będzie trzeba im zmieniać mleczko – wymieniała przyjaciółka.

Jedna rzecz zwróciła uwagę Agnieszki Niewiadomskiej: – Zwierzała mi się ze swoich problemów, że cierpi na bezsenność. Ma stany nerwowości, lęku – wspomina.

Patrycja ze swoimi objawami poszła do lekarza. A ten przepisał jej leki.

– Brała je, ale jednocześnie opowiadała  mi się, że nie czuje się po nich dobrze. Ma dużo skutków ubocznych i nie widzi nadziei na poprawę – dodała przyjaciółka, która w wspierała Patrycję w tych trudnych chwilach.

Zachęcała ją do brania leków.

– Mówiłam jej, że aby córka była szczęśliwa to mama musi być szczeliwa – mówiła  Agnieszka Niewiadomska.

Jej zdaniem lęki wynikały z samotnego opiekowania się córką w Piekarach Śląskich, gdzie obecnie mieszkała. Mąż Patrycji dużo pracował, więc to ona głównie siedziała z córeczką.

– Kobiety po porodach przeżywają rożne załamania. Macierzyństwo nie jest cukrowe, to jest przedstawiane w sieci. To trudna sprawa – podkreśla Agnieszka.

O Patrycji mówi, że mama była dobrą. Starała się jak najlepiej o wszystko zadbać. Często wyjeżdżała do mamy, aby nie być sama, aby mieć jakieś wsparcie.

– Patrycjo wracaj do nas, bo bardzo na ciebie czekamy… Nie jesteś w tym sama, możesz liczyć na naszą pomoc… Pomóżmy Oli odzyskać mamę – apeluje jej najlepsza przyjaciółka.

Widziałeś Patrycję? Dzwoń

Wadziłeś Patrycję? Wszystkie osoby mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu tel. 478241310 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin