Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 21 kwietnia 2024

Pogoda na Podkarpaciu na Wielkanoc. Tomasz Zubilewicz: będzie zimno

Tomasz Zubilewicz, prezenter pogody. (Fot. TVN)

Specjalnie dla Super Nowości Tomasz Zubilewicz, o pogodzie na zbliżające się święta WIelkanocne, mówi prezenter pogody w TVN.

Święta na Podkarpaciu nie będą ciepłe, za to należy spodziewać się opadów deszczu i deszczu że śniegiem. Są to na razie wstępne prognozy pogody.

W Wielki Piątek w Rzeszowie temperatura sięgnie zaledwie 1 lub 2 stopni Celsjusza. Spadnie deszcz, a w Bieszczadach będzie biało od śniegu.

W Wielką Sobotę temperatura do godz. 15 sięgnie 2 -3 stopni, a w późniejszych godzinach będzie to już 5 stopni. Deszcz tego dnia znów popada.

W niedzielę wielkanocną na niebie będzie niewiele przejaśnień i można spodziewać się opadów, ale temperatura w województwie podkarpackim będzie wyższa i termometry pokażą 7 stopni.

Podczas Świąt Wielkanocy najlepsza pogoda będzie w Wielki Poniedziałek. Ma to być najcieplejszy dzień świąteczny – od 9 do 10 stopni i zaświeci słońce. Tego dnia synoptycy nie przewidują opadów. Podsumowując ten okres, to pogoda nie będzie najlepsza, należy się spodziewać zimna i nie należy jeszcze chować do szaf zimowych kurtek i czapek. 

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin