REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 3 października 2023

Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami osiedli Pobitno, Załęże i WIlkowyja

Prezydent Konrad Fijołek spotka się w czwartek z mieszkańcami kolejnych rzeszowskich osiedli. (Fot. Grzegorz Bukała/Urząd Miasta Rzeszowa)

Już w ten czwartek kolejne spotkanie prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami miasta. Tym razem zaprasza na nie osoby z osiedli Pobitno, Załęże i Wilkowyja.

To czwarte z cyklicznych spotkań z Konradem Fijołkiem. Po odwiedzinach na Miłocinie, Staromieściu i Dąbrowskiego w czwartek, 22 czerwca, prezydent pojawi się w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów przy ul. Bałtyckiej 33, na osiedlu Wilkowyja.  

– Te spotkania się dla mnie bardzo ważne. Podczas nich prezentujemy to co udało się dotychczas zrealizować, rozmawiamy o projektach inwestycyjnych, które przygotowujemy i przede wszystkim słuchamy mieszkańców, którzy najlepiej wiedzą jakie problemy na ich osiedlach trzeba rozwiązać – mówi Konrad Fijołek.

Na miejscu, od godz. 16, dyżurować będą dyrektorzy poszczególnych wydziałów i pracownicy Urzędu Miasta Rzeszowa. Spotkanie z prezydentem planowane jest na godz. 17. Potrwa ok. dwóch godzin. krl

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Pierwsza strona papierowego wydania Super Nowości z 2 października 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin