REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

Niezwykłe perełki i porady stylistki. Modowy bazar w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury 

Modowy bazar już w marcu.
Oryginalne ubrań i dbanie o ekologię w jednym. Takie będzie wydarzenie Modowy bazar w RiK-u (Fot. archiwum RiK)

Na modowy bazar wszystkich miłośników i miłośniczek modowych zapraszają pracownicy Rzeszowskiego Inkubatora Kultury. Będzie można nie tylko kupić oryginalne ubrania, ale i zasięgnąć porady stylistki. 

Zrównoważona moda to trend, podbijający serca nie tylko tych, co chcą zabić o dobro naszej planety. Wśród ubrań z drugiej ręki można znaleźć niepowtarzalne perełki, które odmienią szafę każdej osobie. Stąd kolejna okazja w Rzeszowie, do upolowania oryginalnych ubrań. 

Za dużo ubrań w szafie? Sprzedaj je!

Obecnie szukani są wystawcy, którzy chętnie podzielą się umilanymi elementami garderoby. Zgłaszać mogą się do 24 lutego. Aby to zrobić należy: wysłać wiadomość e-mail na adres ppastuszka@estrada.rzeszow.pl wpisując w tytule „Modowy Bazar w RiK-u”. W wiadomości powinny znaleźć się takie informacje jak: imię i nazwisko, numer telefonu, informacja o wieszakach (jeśli wystawca go nie ma, będzie mógł skorzystać ze stołu organizatora), orientacyjną liczbę przedmiotów oraz min. 5 zdjęć ubrań, które zamierzasz wystawić. Sprzedawać swoje ubrania mogą wyłącznie osoby pełnoletnie. Co ważne, wszystkie rzeczy muszą być czyste i w dobrym stanie, bez dziur, plam, zniszczeń itp. Organizatorzy zaznaczają, że liczba miejsc na Modowym Bazarze jest ograniczona. 

Ostatecznym potwierdzeniem wzięcia udziału wydarzeniu jako wystawca jest wniesienie bezzwrotnej opłaty w wysokości 20 zł na konto Estrady Rzeszowskiej. Ma ona zostać przeznaczona na organizację wydarzenia. 

Modowy Bazar odbędzie się 9 marca w budynku Estrady Rzeszowskiej przy ul. Jagiellońskiej w Rzeszowie. Impreza rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do godz. 16

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin