Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 29 lutego 2024

W sobotę w Rzeszowie Orszak Trzech Króli. Bedą utrudnienia w ruchu

Pochód z okazji święta Trzech Króli
W Orszaku Trzech Króli w Rzeszowie może wziąć udział nawet 15 tysięcy uczestników. (Fot. Wit Hadło)

W sobotę, 6 grudnia, przez centrum Rzeszowa przemaszeruje Orszak Trzech Króli. Organizatorzy spodziewają się nawet 15 tysięcy uczestników. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

W stolicy Podkarpacia będzie to dziewiąta edycja tej imprezy. Orszak wyruszy z Podpromia o godz. 12 i przejdzie do skrzyżowania przy ul. Podpromie, a dalej ulicą Szopena do alei Lubomirskich. Uczestnicy pójdą w kierunku ul. 3 Maja do placu Farnego.

Uczestnicy idąc tymi ulicami będą zatrzymywać się na mansjonach (przystankach), gdzie będą prezentowane biblijne inscenizacje. Orszak Trzech Króli w Rzeszowie ma zakończyć się o godz. 14.30. Podczas przemarszu zamknięte dla ruchu będą odcinki ulic. Policjanci będą blokować również skrzyżowania. Podczas przejścia korowodu będą chwilowe utrudnienia pomiędzy ulicą Kilara a aleją Lubomirskich.

Policjanci informują, że gdy będą przechodzić tysiące ludzi, zamknięta zostanie ulica Kilara – od Mostu Zamkowego do placu Śreniawitów i to w obu kierunkach. Tak samo będzie na ulicy Szopena (od Filharmonii Podkarpackiej do placu Śreniawitów w obu kierunkach).

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin