REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

Autobus, bus i betoniarka zderzyły się w Jaśle. Ranny jeden z kierowców [ZDJĘCIA]

Na dordze krajowej w Jaśle zderzyły się trzy pojazdy – betoniarka, dostawczak i autobus. (Fot. archiwum policji)

Na ul. Piłsudskiego w Jaśle ok. godz. 9, doszło do wypadku. Zderzyły się trzy pojazdy – autobus, bus i betoniarka. Jedna osoba jest ranna.

O wypadku na przebiegającym przez Jasło odcinku drogi krajowej nr 28 dyżurny został poinformowany w poniedziałek, ok. godz. 9. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia.

Z tego co ustalili do kraksy doszło kiedy kierowca betoniarki zatrzymał się przed przejściem, by ustąpić pierwszeństwa pieszemu. Tuż za nim stanął dostawczy bus.

– Jako trzecia poruszała się kierująca autobusem marki Solbus, która nie zachowała bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i uderzyła w tył dostawczego iveco, które pchnięte uderzyło w betoniarkę – informuje policja.

Karetka zabrała do szpitala kierowcę dostawczego iveco. Ruch w miejscu wypadku w Jaśle do godz. 13 odbywał się wahadłowo.

Kierująca autobusem kobieta została ukarana mandatem w kwocie 1500 zł i 12 punktów karnych.

Na miejscu wypadku pracują policjanci. Ruch odbywa się wahadłowo. (Fot. KMP Jasło)
Na stojące przed przejściem dla pieszych pojazdy najechał autobus. (Fot. KMP Jasło)
W wypadku w Jaśle ranny został kierowca dostawczego iveco. (Fot. archiwum policji)

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin