Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

33-latek uciekał przed policją. Pędził przez Tarnobrzeg 140 km/h, aż wypadł z drogi

Pijany kierowca wjechał w Tarnobrzegu w dwa zaparkowane samochody.
Szalony rajd przez Tarnobrzeg zakończył się stłuczką. (Fot. archiwum policji)

Cała akcja zaczęła się nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Poszło o przeciwmgłowe światła, których pomimo dobrej widoczności używał kierowca. Policjanci próbowali go zatrzymać, musieli jednak ruszyć w pościg.

Na chevroleta na przeciwmgielnych światłach zwrócili uwagę policjanci pełniący służbę w sobotnią noc nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Gdy próbowali zatrzymać auto do kontroli, kierowca wcisnął gaz i zaczął uciekać. Policjanci włączyli koguta i syrenę i ruszyli w pościg.

Chevrolet pędził w kierunku miasta, a jego kierowca nie przejmował się zbytnio przepisami ruchu drogowego. Gdy już wjechał do Tarnobrzega, miał na liczniku 140 km/h

– Gdy chevrolet dojechał do ul. Dekutowskiego, kierowca stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik i uszkodził dwa zaparkowane auta – alfę romeo i nissana – informuje tarnobrzeska policja.

Pirat drogowy wyszedł ze stłuczki cało. Okazało się, że jest obywatelem Ukrainy, ma 33 lata i 0,55 promila alkoholu w organizmie. Trafił więc do policyjnego aresztu.

Rozbite samochody po kolizji w Tarnobrzegu
Ucieczka się nie udała. W Tarnobrzegu samochód wypadł z drogi. (Fot. archiwum policji)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin