REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 16 czerwca 2024

Iron Head z Kolbuszowej zagra na festiwalu w Cieszanowie

Młodzi kolbuszowianie z Iron Head zagrają na CieszFanów Festiwal. (Fot. Paweł Galek)

Iron Head – metalowy zespół z Kolbuszowej – zagra na niezwykłym tegorocznym CieszFanów Festiwal. Wydarzenie to odbędzie się za niewiele ponad miesiąc, 17-19 sierpnia na terenie Przygranicznego Centrum Kultury i Sportu „Wędrowiec” w Cieszanowie. 

Wystąpią tam tacy wykonawcy jak: Proletaryat, Renata Przemyk, Dezerter, czy Strachy Na Lachy. W tym zacnym gronie znajdą się też młodzi muzycy z Kolbuszowej. Tak zdecydowali internauci. Głosowanie odbywało się na stronie Festiwalu. 

Iron Head znalazł się w szóstce wykonawców z największym poparciem. Kolejnych sześć zespołów wkrótce wybierze jury konkursowe. A więc szansę na wyjazd do Cieszanowa wciąż ma także rzeszowsko-kolbuszowski zespół RoseMerry (blues/rock), który znalazł się w gronie nominowanych do udziału w Festiwalu.  

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin