REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 21 września 2023

Miał prawie 3 promile. Jechał motorowerem z fałszywymi tablicami

51-letni kierowca miał prawie 3 promile alkoholu. (Fot. archiwum policji)

Słono zapłaci za swe czyny 51-letni mieszkaniec gminy Pruchnik. Nie dość, że jechał po pijaku, to motorower, którym się poruszał, nie miał ubezpieczenia OC ani badań technicznych. Zamiast tego wyposażony został w tablice rejestracyjne z innego pojazdu.

Pijanego motorowerzystę namierzyli policjanci pełniący służbę na terenie Jodłówki, w powiecie jarosławskim. Jechał drogą publiczną w taki sposób, że od razu padło podejrzenie, że może być nietrzeźwy. Gdy wjechał na jedną z posesji, przystąpili do akcji. Okazało się, że ich przeczucia były celne. 51-latek miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu.

– Dodatkowo, po sprawdzeniu w policyjnych systemach, szybko wyszło na jaw, że jednoślad, którym kierował mężczyzna, nie miał aktualnego OC oraz badań technicznych. Ponadto motorower miał tablice rejestracyjne przełożone z innego pojazdu – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszy zarzuty. Grożą mu nawet 2 lata więzienia.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Okładka (jedynka) dziennika Super Nowości wydanie 20 - 21 września 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin