Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

Mieszkaniec Stalowej Woli w areszcie. Zaatakował nożem na zabawie sylwestrowej

Nożownik trafił już do aresztu. (Fot. archiwum policji)

Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu prowadzi śledztwo, w ramach którego aresztowany został 28-letni mieszkaniec Stalowej Woli, podejrzany o zaatakowanie nożem mężczyzny uczestniczącego w zabawie sylwestrowej we Wrzawach.

– Do zdarzenia doszło 1 stycznia br. przed godz. 4, w miejscowości Wrzawy, w gminie Gorzyce. Z przekazanych informacji wynikało, że podczas zabawy sylwestrowej, jeden z uczestników został raniony nożem – informuje podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Policjanci ustalili, że 40-letni mężczyzna, podczas kłótni, został ugodzony nożem przez jednego z uczestników spotkania sylwestrowego. Impreza odbywała się w remizie strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej. Pokrzywdzonego przewieziono karetką do szpitala.

– Policjanci niezwłocznie przystąpili do wyjaśniania okoliczności popełnionego przestępstwa. Ustalili rysopis sprawcy i świadków zdarzenia, weryfikując wszystkie informacje w tej sprawie. Rozpoczęli poszukiwania sprawcy, który uciekł z miejsca zdarzenia. Udało się go zatrzymać – relacjonuje pani rzecznik.

Napastnikiem okazał się 28-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna był pod działaniem alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zabezpieczyli nóż, którym posłużył się sprawca. 28-latek został przesłuchany. Usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa, do którego się przyznał. Został tymczasowo aresztowany na miesiąc.

28-letniemu mieszkańcowi Stalowej Woli grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin