REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 20 lipca 2024

Nie żyje Krzysztof „Kosa” Kosiński, legenda trybun Stali Mielec

Krzysztof Kosa Kosiński kibicuje ukochanej drużynie - Stali Mielec
Krzysztof „Kosa” Kosiński zmarł po długiej i ciężkiej chorobie w miniony czwartek (30 listopada). – Już w sobotę Krzysiu z góry będzie kibicował swojej ukochanej Stali – napisał jeden z internautów. (Fot. Chłopcy ze Stali)

Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Krzysztof Kosiński – znany kibic Stali Mielec, syn legendy tego klubu, Mariana Kosińskiego. Pogrzeb popularnego „Kosy” odbędzie się w sobotę, 2 grudnia, o godz. 10, w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

– Odchodzi nasz przyjaciel z trybun. Wierzyliśmy że wszystko potoczy się inaczej. Byliśmy z Tobą w każdym momencie tego trudnego dla Ciebie etapu życia. Walczyłeś do końca z charakterem aby wygrać tę walkę, lecz niestety się nie udało. Jest to dla nas bardzo ciężka wiadomość… Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych. Do zobaczenia w sektorze niebo. Kosa, nigdy nie zapomnimy – napisali „Chłopcy ze Stali”.

Smutną informację potwierdził klub.

– Z ogromnym żalem i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego przyjaciela i wiernego kibica. Na zawsze pozostajesz w naszych biało-niebieskich sercach. Rodzinie i najbliższym śp. Krzysztofa składamy kondolencje i najszczersze wyrazy współczucia – przekazał FKS Stal Mielec.

Przypomnijmy, że w kwietniu 2021 r. odszedł ojciec Krzysztofa, Marian Kosiński – dwukrotny Mistrz Polski z FKS Stal Mielec, uczestnik ikonicznego dwumeczu z Realem Madryt. Miał 75 lat. W biało-niebieskich barwach występował jako środkowy obrońca. Był jednym z najlepszych najrówniej grających defensorów w tym czasie w Polsce.

_____

PRZECZYTAJ TEŻ: Marian Basiak. Ktoś więcej, niż trener

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin