Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 27 lipca 2024

Porażka PGE Stali Mielec w ostatnim sparingu na zgrupowaniu w Hiszpanii

PGE Stali Mielec przegrała 1-2 z IFK Värnamo w ostatni meczu podczas zimowego zgrupowania w Hiszpanii.

PIŁKA NOŻNA. PKB EKSTRAKLASA

Trener Kamil Kiereś zdecydował, że mecz od pierwszej minuty spotkania rozpoczną: Kochalski, Getinger, Pingot, Matras, Esselink, Jaunzems, Strzałek, Domański, Hinokio, Wlazło oraz Szkurin

Jedyną bramkę w pierwszej połowie meczu zdobył dla drużyny gości Johnbosco Kalu. Po pierwszych 45 minutach na tablicy widniał wynik 0-1.

Drugą część meczu biało-niebiescy rozpoczęli w składzie: Jałocha, Pajnowski, Matras, Esselink, Gerstenstein, Wlazło, Rafa Santos, Domański, Hinokio, Wołkowicz oraz Szkurin.

W 52. min na listę strzelców wpisał się Ilya Szkurin, lecz 68. min spotkania zespół przeciwników zdobył bramkę z rzutu karnego. Strzelcem gola był Emin Grozdanic. 3 minuty później nastąpiła potrójna zmiana w zespole PGE Stali. Murawę opuścili Szkurin, Domański i Wlazło, a w ich miejsce zameldowali się Wolsztyński, Rozwadowski i Stępień.

• Skrót meczu można obejrzeć tutaj

PGE STAL Mielec – IFK Värnamo 1-2 (0-1)

0-1 Kalu (32.), 1-1 Szkurin (53.). 1-2 Bustos (68. – karny)

PGE STAL: (I połowa) Kochalski – Getinger, Pingot, Matras, Esselink, Jaunzems, Strzałek, Domański, Hinokio, Wlazło, Szkurin. (II połowa) Jałocha – Pajnowski, Matras, Esselink, Gerstenstein, Wlazło (71. Stępień), Santos, Domański (71. Rozwadowski), Hinokio, Wołkowicz, Szkurin (71.Wolsztyński)

IFK: Rasheed (46. Andersson) – Larsson, Kotto, Hasić, Bergh (66. Lohikangas), Näsström (66. Kenndal), Thern (8. Adjei), Johansson (66. Winsth), Engvall (66. Ademi), Zeljkovic (66. Bustos), Kalu (85. Bozicevic)

Źródło: Stal Mielec