Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 kwietnia 2024

Prezydent Tarnobrzega zaprasza na tradycyjne Śniadanie Wielkanocne

Śniadanie Wielkanocne odbędzie się w Tarnobrzegu w najbliższy czwartek. (Fot. pixabay)

Prezydent Miasta Tarnobrzega i Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu zapraszają mieszkańców na tradycyjne Śniadanie Wielkanocne. Odbędzie się w czwartek, 6 kwietnia br., o godzinie 12:30, w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich mieszkańców Tarnobrzega, w szczególności do osób samotnych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, ale także do osób, które pragną spędzić ten czas we wspólnym gronie.

Na tradycyjnym stole wielkanocnym na uczestników czekać będą świąteczne potrawy. Organizatorzy przygotują m. in. żurek z kiełbasą i jajkiem, białą kiełbasę pieczoną z cebulką, koreczki śledziowe. Nie zabraknie także słodkich ciast.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Tarnobrzegu zorganizuje specjalne kursy autobusów, którymi wszyscy chętni będą mogli bezpłatnie dojechać na spotkanie, jak i z niego wrócić do domu. Rozkład jazdy autobusów dostępny jest na stronie Urzędu Miasta Tarnobrzega i przewoźnika.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin