Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 29 lutego 2024

Tir wjechał w dom w Zaleszanach. Ściana budynku runęła

Samochód ciężarowy, który wjechał w dom w miejscowości Zaleszany na Podkarpaciu
W nocy w Zaleszanach na Podkarpaciu ciężarówka wjechała w budynek mieszkalny. (Fot. Komenda Wojewódzka PSP w Rzeszowie/FB)

W nocy z czwartku na piątek (7/8 grudnia), w miejscowości Zaleszany, w powiecie stalowowolskim, doszło do groźnego wypadku.

Na skrzyżowaniu ulic Sandomierskiej i Kościuszki zderzyły się samochód ciężarowy i osobowy. Po zderzeniu, tir uderzył w stojący przy drodze, murowany dom. Uderzenie było tak silne, że runęła jedna ze ścian budynku. Na szczęście mieszkaniec domu był w tym momencie w innym pomieszczeniu. Nic mu się nie stało.

– Do szpitala zostali przewiezieni kierujący samochodami. O zdarzeniu został poinformowany Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, który określi stopień zniszczenia budynku. W działania zaangażowanych było 19 strażaków z powiatu stalowowolskiego – przekazał bryg. Marcin Betleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Wypadek tira w Zaleszanach – zdjęcia strażaków

Zdjęcie samochodu osobowego po zderzeniu z ciężarówką
Najpierw na skrzyżowaniu ulic Sandomierskiej i Kościuszki w Zaleszanach ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. (Fot. Komenda Wojewódzka PSP w Rzeszowie).
Zdjęcie z miejsca wypadku w Zaleszanach w powiecie stalowowolskim na Podkarpaciu
Po zderzeniu z osóbówką tir uderzył w stojący przy drodze, murowany dom. (Fot. Komenda Wojewódzka PSP w Rzeszowie/FB)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin