Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

Uwaga, kierowcy. Zamkną ul. Tarnowskiego w Jarosławiu

Informacja na temat zamknięcia ulicy Tarnowskiego w Jarosławiu
Ulicą Tarnowskiego w Jarosławiu nie będzie można jeździć od najbliższego piątku.

W piątek, 5 stycznia, zostanie zamknięta dla kierowców ulica Tarnowskiego w Jarosławiu. Zmiana organizacji ruchu wiąże się z przebudową tej drogi. Będzie to dotyczyć odcinka od skrzyżowania z ul. Przygrodzie do skrzyżowania z ulicą 3 Maja.

Jak wyjaśnia Urząd Miasta w Jarosławiu, dojazd do posesji zlokalizowanych na tym odcinku będzie możliwy po indywidualnym ustaleniu z wykonawcą robót. Dla samochodów o masie poniżej 2,5 tony ulica Gottfrieda będzie dwukierunkowa.

Nadal obowiązywać będzie objazd w kierunku centrum Jarosławia ulicami Panieńską i Podzamcze, z pierwszeństwem przejazdu dla ulic Zamkowej i Podzamcze. Ulica Tarnowskiego oraz na Blichu będą ulicami podporządkowanymi.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin